Neirologa konsultācija

Kas ir neirologs?

Neirologs ir sertificēts ārsts, kurš specializējies nervu, galvas un muguras smadzeņu, to apvalku un asinsvadu slimību profilaksē, diagnostikā un ārstēšanā.

Pakalpojuma process

Klīnikā tiek sniegtas šādas neirologa konsultācijas un pakalpojumi:

Neirologa konsultācija iespējamas neiroloģiskas slimības apstiprināšanai un ārstēšanas plāna izveidošanai
Ja jūs ar veselības problēmu novērojumiem un sūdzībām esat vērsies pie kāda speciālista (ģimenes ārsta, kardiologa u. tml.), jums ir veikti izmeklējumi un ieteikts doties uz konsultāciju pie neirologa, jo ir aizdomas par neiroloģisku slimību.

Neiroloģiskas slimības pacienta uzraudzība un dinamiskā novērošana
Ja jūs esat bijis hospitalizēts ar neiroloģisku problēmu (piemēram, pēc diagnosticēta asinsizplūduma vai išēmiska infarkta galvas smadzenēs jeb insulta) un pēc izrakstīšanas no slimnīcas jums ir nepieciešama tālāka neirologa uzraudzība. Ja jums ir nepieciešama hroniskas neiroloģiskas slimības regulāra uzraudzība, ieskaitot medikamentozas terapijas novērtēšanu un pielāgošanu.

Papildu speciālista viedoklis
Gadījumos, ja jums ir noteikta diagnoze un izveidots ārstēšanas plāns, bet ir nepieciešama papildu speciālista konsultācija (angļu val. second opinion). Visbiežāk — ja diagnozi ir noteicis un ārstēšanas plānu izveidojis ģimenes ārsts un jūs vēlaties pārliecināties par diagnozi vai izvēlēto terapiju.

Profilaktiska pārbaude pie neirologa
Ja ir novērotas veselības problēmas, kas, iespējams, ir saistītas ar nervu, galvas un muguras smadzeņu, to apvalku vai asinsvadu slimībām, un ir nepieciešama neirologa konsultācija, lai laikus identificētu iespējamās neiroloģiskās slimības un sāktu piemērotus profilakses pasākumus vai terapiju. Profilaktiska konsultācija ir ieteicama, ja tiek novērotas kādas no minētajām veselības problēmām:

Rūpējieties par savu nervu sistēmu savlaicīgi un negaidiet, kad neiroloģiski traucējumi izjauks jūsu ikdienas ritmu!

Pierakstieties pie neirologa, lai profilaktiski pārbaudītos vai agrīni diagnosticētu neiroloģiskus traucējumus, kas, laikus nepamanīti, var ne tikai radīt fiziskas sāpes, bet arī izraisīt emocionālu diskomfortu. Speciālists sniegs jums personalizētas rekomendācijas un vajadzības gadījumā izstrādās terapijas plānu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Pieteikties vizītei

Neirologa konsultācija