Internista konsultācija

Kas ir internists?

Internists jeb internās medicīnas speciālists ir ārsts, kurš ir specializējies vispārējo iekšējo orgānu slimību profilaksē, diagnostikā un ārstēšanā.

Pakalpojuma process

Klīnikā tiek sniegtas šādas internista konsultācijas un pakalpojumi:

Internista konsultācija diagnozes apstiprināšanai un ārstēšanas plāna izveidošanai
Ja jūs ar veselības problēmu novērojumiem un sūdzībām esat vērsies pie kāda speciālista (ģimenes ārsta u. tml.), un jums ir veikti izmeklējumi un ieteikts doties uz konsultāciju pie internista.

Konsultācija vēlama arī tad, ja pēc vairāku citu specialitāšu ārstu apmeklējuma saglabājas neskaidrība par diagnozi un trūkst vienota viedokļa.

Papildu speciālista viedoklis
Ja jums ir noteikta diagnoze un izveidots ārstēšanas plāns, bet ir nepieciešama papildu speciālista konsultācija (angļu val. second opinion). Visbiežāk ja diagnozi ir noteicis un ārstēšanas plānu izveidojis ģimenes ārsts un jūs vēlaties pārliecināties par diagnozi vai izvēlēto terapiju.

Internista profilaktiskā pārbaude
Profilaktiska internista konsultācija ir ieteicama, ja tiek novērotas kādas no minētajām veselības problēmām (jāievēro, ka norādītie simptomi var liecināt arī par citu orgānu sistēmu slimībām, tādēļ ieteicams iepriekš konsultēties ar ģimenes ārstu):

Konsultācija ir ieteicama arī, lai atveseļošanās periodā ātrāk atgūtos pēc operācijas, traumas u. tml.

Iekšķīgo slimību pacienta uzraudzība un dinamiskā novērošana
Ieteicama tad, ja jūs iekšķīgu slimību dēļ esat bijis slimnīcā, un pēc izrakstīšanās nepieciešama visaptveroša uzraudzība. Tā ieteicama arī gadījumā, ja jūs saskaraties ar vairākām slimībām vai to sarežģījumiem vienlaikus un saņemiet dažādu medikamentu kombinācijas, kas savstarpēji var mijiedarboties.

Rūpējieties par savu veselību savlaicīgi un negaidiet, kad nepatīkami simptomi aizkavēs plānoto ikdienas gaitu!

Pierakstieties pie internista, lai profilaktiski pārbaudītu savu veselību, agrīni diagnosticētu iespējamās problēmas un saņemtu īpaši jums izstrādātas rekomendācijas, kā ilgāk nodzīvot ar labu veselību!

Biežāk uzdotie jautājumi

Pieteikties vizītei

Internista konsultācija