Reimatologa konsultācija

Reimatologa konsultācija

Reimatologs ir ārsts, kurš specializējas kaulu un locītavu, saistaudu slimību, kā arī sistēmisko slimību, kur iesaistītas vairākas orgānu sistēmas, profilaksē, diagnostikā un ārstēšanā.

Pakalpojuma process

Klīnikā tiek sniegtas šādas reimatologa konsultācijas un pakalpojumi:

Reimatologa konsultācija diagnozes apstiprināšanai un ārstēšanas plāna izveidošanai
Ja jūs ar veselības problēmu novērojumiem un sūdzībām esat vērsies pie kāda speciālista (ģimenes ārsta, kardiologa u. tml.), jums ir veikti izmeklējumi un ieteikts doties uz konsultāciju pie reimatologa, jo ir aizdomas par reimatoloģisku slimību.

Reimatoloģiskas slimības pacienta uzraudzība un dinamiskā novērošana
Ja jūs reimatoloģiskas slimības dēļ esat bijis hospitalizēts vai reimatoloģiska slimība konstatēta nejauši un pēc izrakstīšanas no slimnīcas ir nepieciešama tālāka reimatologa uzraudzība, ieskaitot medikamentozas terapijas novērtēšanu un pielāgošanu.

Papildu speciālista viedoklis
Gadījumos, ja jums ir noteikta diagnoze un izveidots ārstēšanas plāns, bet ir nepieciešama papildu speciālista konsultācija (angļu val. second opinion). Visbiežāk — ja diagnozi ir noteicis un ārstēšanas plānu izveidojis ģimenes ārsts un jūs vēlaties pārliecināties par diagnozi vai izvēlēto terapiju.

Reimatologa profilaktiskā pārbaude
Profilaktiska konsultācija ir ieteicama, ja tiek novērotas kādas no minētajām veselības problēmām (jāievēro, ka norādītie simptomi var liecināt arī par citu orgānu sistēmu slimībām, tādēļ ieteicams iepriekš konsultēties ar ģimenes ārstu):

Pierakstieties pie reimatologa, lai profilaktiski pārbaudītu savu kaulu un locītavu veselību vai agrīni diagnosticētu traucējumus un saņemtu ieteikumus vai terapijas plānu, lai ikdiena ritētu raiti!

Biežāk uzdotie jautājumi

Pieteikties vizītei

Reimatologa konsultācija