Par mums

Klīnikas misija

Mūsu darbu nosaka šādi principi:

  1. Uz pacientu vērsta aprūpe. Mēs nodrošināsim jums individuāli pielāgotu ārstēšanas plānu un uzturēsim komunikāciju pēc klīnikas apmeklējuma.
  2. Klīniskā izcilība. Mūsu komandu veido pieredzējuši un augsti kvalificēti ārsti, māsas un veselības aprūpes speciālisti. Mūsu speciālisti savā praksē izmanto uz pierādījumiem balstītu pieeju un modernas tehnoloģijas, nodrošinot precīzu diagnostiku un efektīvu ārstēšanu.
  3. Nepārtraukta izaugsme. Mēs tiecamies pēc nepārtrauktas izaugsmes, sekojot līdzi jaunākajiem medicīnas atklājumiem un ieviešot tos savā praksē. Mūsu speciālisti piedalās pasaules līmeņa pētniecības projektos un apmācībās, veidojot sadarbību ar citām klīnikām Eiropas Savienībā. 
  4. Konfidencialitāte. Mēs nodrošinām pilnīgu pacienta informācijas konfidencialitāti. Mūsu speciālisti ievēro godīgas un ētiskas rīcības principus.
  5. Atklāta komunikācija. Mēs sniegsim pilnvērtīgu informāciju par jūsu veselības stāvokli, ārstēšanas iespējām un potenciālajiem riskiem.
  6. Pacientu drošība. Jūsu veselība ir mūsu prioritāte. Mēs ievērojam augstākā līmeņa klīnisko praksi un sanitāros standartus.
  7. Vesela sabiedrība. Mēs sadarbojamies ar citām veselības aprūpes organizācijām un iesaistāmies sabiedrības veselības iniciatīvās, lai uzlabotu Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitāti.

Skrides Sirds klīnika stādā, lai rūpētos par Latvijas iedzīvotāju sirds veselību!

Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties iesniegt savas atsauksmes vai bažas, sazinieties ar mūsu klientu attiecību komandu, rakstot e-pastu uz info@skride.lv vai zvanot uz 60007701.