Kardiologa konsultācija

Kas ir kardiologs?

Kardiologs — ārsts, kurš specializējies sirds un asinsvadu slimību profilaksē, diagnostikā un ārstēšanā.

Pakalpojuma process

Klīnikā tiek sniegtas šādas kardiologa konsultācijas un pakalpojumi:

Kardiologa konsultācija diagnozes apstiprināšanai un ārstēšanas plāna izveidošanai

Ja pēc vēršanās pie kāda speciālista (ģimenes ārsta, endokrinologa, gastroenterologa u. c.) ar sūdzībām, jums ir veikti izmeklējumi, un speciālists ir ieteicis doties uz konsultāciju pie kardiologa, jo ir aizdomas par sirds vai asinsvadu slimību.

Kardioloģiskā pacienta uzraudzība un dinamiskā novērošana

Ja pēc nonākšanas slimnīcā ar sirds vai asinsvadu problēmu ir nepieciešama tālāka kardiologa uzraudzība pēc izrakstīšanas.

Ja ir veikta ķirurģiska sirds vai asinsvadu operācija vai manipulācija un ir nepieciešama tālāka ārstēšana vai rehabilitācija.

Ja jums ir hroniska sirds vai asinsvadu slimība un ir nepieciešama regulāra uzraudzība, ieskaitot medikamentozas terapijas novērtēšanu un pielāgošanu.

Papildu speciālista viedoklis

Ja jums ir noteikta diagnoze un izveidots ārstēšanas plāns, bet ir nepieciešama papildu speciālista konsultācija (angļu val. second opinion). Visbiežāk – ja diagnozi ir noteicis un ārstēšanas plānu ir izveidojis ģimenes ārsts, un vēlaties pārliecināties par diagnozi vai izvēlēto terapiju.

Sirds veselības profilaktiskā pārbaude

Ja ir novērotas veselības problēmas, kas, iespējams, ir saistītas ar sirds veselību un var būt iedzimtas (ja kādam ģimenes loceklim ir bijusi iedzimta sirds slimība vai ģimenes ārstam ir aizdomas par iedzimtu vai iegūtu sirds slimību vai mazspēju) vai sirds veselībai nelabvēlīgu dzīvesveidu (straujš dzīves ritms, stress, mazkustīgs dzīvesveids, nepiemērots uzturs, kaitīgi ieradumi, kas var izraisīt sirds vai asinsvadu slimības), un ir nepieciešama kardiologa konsultācija, lai laikus identificētu iespējamās sirds veselības problēmas un sāktu piemērotus profilakses pasākumus vai ārstēšanu.

Profilaktiska konsultācija ir ieteicama, ja tiek novērotas kādas no minētajām veselības problēmām:

Rūpējieties par savu sirdi savlaicīgi un negaidiet, kad tā liks par sevi manīt!

Pierakstieties pie kardiologa, lai profilaktiski pārbaudītu sirds veselību vai agrīni diagnosticētu sirds problēmas un saņemtu individuālas rekomendācijas, kā ilgāk nodzīvot ar labu veselību!

Biežāk uzdotie jautājumi

Pieteikties vizītei

Kardiologa konsultācija