Asinsvadu ķirurga konsultācija

Kas ir asinsvadu ķirurgs?

Asinsvadu ķirurgs ir ārsts, kas pārzina artēriju un vēnu slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi. Asinsvadu ķirurgs ārstē pacientus gan ar konservatīvām (medikamenti, dzīvesveida izmaiņas u.c.), gan ķirurģiskām metodēm.

Pakalpojuma process

Klīnikā tiek sniegtas šādas asinsvadu ķirurga konsultācijas:

Asinsvadu ķirurga konsultācija diagnozes apstiprināšanai un ārstēšanas plāna izveidošanai
Gadījumos, ja jūs ar veselības problēmu novērojumiem un sūdzībām esat vērsies pie kāda speciālista (ģimenes ārsta, kardiologa u. tml.), jums ir veikti izmeklējumi un ieteikts vērsties pie asinsvadu ķirurga, jo ir aizdomas par asinsvadu saslimšanu.

Asinsvadu slimības pacienta uzraudzība un dinamiskā novērošana
Gadījumos, ja jūs esat bijis hospitalizēts slimnīcā pēc veiktas operācijas un pēc izrakstīšanas ir nepieciešama tālāka asinsvadu ķirurga uzraudzība vai jums ir novēroti atkārtoti asinsvadu veidojumi vai čūlas viena gada laikā, un ir nepieciešama regulāra uzraudzība, ieskaitot medikamentozas terapijas novērtēšanu un pielāgošanu.

Papildu speciālista viedoklis
Gadījumos, ja jums ir noteikta diagnoze un izveidots ārstēšanas plāns, bet ir nepieciešama papildu speciālista konsultācija (angļu val. second opinion). Visbiežāk — ja diagnozi ir noteicis un ārstēšanas plānu izveidojis ģimenes ārsts un jūs vēlaties pārliecināties par diagnozi vai izvēlēto terapiju.

Asinsvadu ķirurga profilaktiskā pārbaude
Ja ir novērotas veselības problēmas, kas, iespējams, ir saistītas ar asinsvadu slimībām, vai ja jūsu dzīvesveida, piemēram, ilgstošas smēķēšanas, dēļ ir nepieciešama asinsvadu ķirurga konsultācija, lai laikus identificētu iespējamās asinsvadu slimības un uzsāktu piemērotus profilakses pasākumus vai terapiju. Profilaktiska asinsvadu ķirurga konsultācija ir ieteicama, ja ir novērotas kādas no minētajām veselības problēmām (jāņem vērā, ka norādītie simptomi var liecināt arī par citu orgānu sistēmu slimībām, tādēļ ieteicams iepriekš konsultēties ar ģimenes ārstu):
– asinsvadu veidojumi;
– vēdera-krūšu aortas aneirismas vai disekcijas;
– mijklibošana;
– čūlas;
– miega artēriju patoloģija;
– miera stāvoklī novērotas sāpes perifēro artēriju slimības gadījumā.

Savlaicīgi rūpējieties par asinsvadu veselību, negaidot, kad neizskaidrojami asinsvadu veidojumi, čūlas, neskaidras sāpes galvā, rokās vai kājās padarīs smagnēju jūsu dienu! 

Pierakstieties pie asinsvadu ķirurga profilaktiski pārbaudīt asinsvadus un saņemiet ieteikumus vai terapijas plānu, lai justos drošāk un brīvāk savās ikdienas gaitās!

Biežāk uzdotie jautājumi

Pieteikties vizītei

Asinsvadu ķirurga konsultācija