Gastroenterologa konsultācija

Gastroenterologa konsultācija

Gastroenterologs ir ārsts, kurš specializējas gremošanas sistēmas (barības vada, kuņģa, zarnu, žultsceļu, aknu, aizkuņģa dziedzera) slimību profilaksē, diagnostikā un ārstēšanā.

Pakalpojuma process

Klīnikā tiek sniegtas šādas gastroenterologa konsultācijas un pakalpojumi:

Gastroenterologa konsultācija diagnozes apstiprināšanai un ārstēšanas plāna izveidošanai

Ja jūs ar veselības problēmu novērojumiem un sūdzībām esat vērsies pie kāda speciālista (ģimenes ārsta, internista u.c.), jums ir veikti izmeklējumi un ieteikts vērsties pie gastroenterologa, jo ir aizdomas par gremošanas orgānu patoloģiju.

Gastroenteroloģiskā pacienta uzraudzība un dinamiskā novērošana

Ja jūs esat bijis hospitalizēts ar gremošanas sistēmas problēmu, un pēc izrakstīšanas no slimnīcas jums ir nepieciešama tālāka gastroenterologa uzraudzība. Tā ietver regulāru veselības stāvokļa novērtēšanu un medikamentozas terapijas pielāgošanu. 

Papildu speciālista viedoklis

Ja jums ir noteikta diagnoze un izveidots ārstēšanas plāns, bet ir nepieciešama papildu speciālista konsultācija (angļu val. second opinion). Visbiežāk ja diagnozi ir noteicis un ārstēšanas plānu izveidojis ģimenes ārsts un jūs vēlaties pārliecināties par diagnozi vai izvēlēto terapiju.

Gremošanas sistēmas profilaktiskā pārbaude

Gremošanas sistēmas profilaktiskā pārbaude ir svarīga, lai identificētu agrīnus gremošanas sistēmas traucējumus un novērstu iespējamu slimību attīstību. Šī pārbaude ir īpaši ieteicama, ja jums ir paaugstināts risks saslimt ar gremošanas sistēmas slimībām, piemēram, ja ar tām ir saskārušies tuvi asinsradindieki.

Gremošanas veselības profilaktisko pārbaudi ir jāveic, ja jums ir sūdzības par:

Agrīna gremošanas sistēmas slimību diagnostika un ārstēšana var ievērojami uzlabot dzīves kvalitāti un samazināt slimības progresēšanas risku nākotnē. Profilaktiskā pārbaude pie gastroenterologa var palīdzēt saglabāt jūsu gremošanas sistēmas veselību un kopējo labsajūtu ilgtermiņā.

Rūpējieties par savu gremošanas sistēmu savlaicīgi un neļaujiet nepatīkamiem simptomiem traucēt jūsu labsajūtai!

Pierakstieties pie gastroenterologa, lai profilaktiski pārbaudītu gremošanas sistēmas veselību un saņemiet individuālas rekomendācijas tās uzlabošanai.

Biežāk uzdotie jautājumi

Pieteikties vizītei

Gastroenterologa konsultācija